Projoy PEFS-EL40H-04-P2
Termék kód: PJPEFSEL40H04P2
https://www.napelem-webshop.hu/web/image/product.template/2769/image_1920?unique=bf626e5
(0 review)
A Napelemes Rendszerek Biztonságának Nélkülözhetetlen Eleme
Not Available For Sale
  • HCS megnevezés
Ez a kombináció nem létezik.
Termék leírás
Projoy PEFS-EL40H-04-P2 Tűzeseti Leválasztó Kapcsoló
Főbb jellemzők
  • Névleges feszültség: A kapcsoló 1500V DC-ig terhelhető, így kompatibilis a legtöbb napelemes rendszerrel.
  • Névleges áram: 40A
Műszaki adatok
  • Névleges feszültség: 1500V DC
  • Névleges áram: 40A
  • Stringek száma: 2
  • Csatlakozók: MC4
  • Védettségi fokozat: IP66
  • Működési hőmérséklet tartomány: -20°C - +50°C
  • Méretek: [méretek]
  • Súly: [súly]
Előnyök
  • Megfelel a jogszabályoknak: A kapcsoló megfelel a vonatkozó tűzvédelmi előírásoknak.
Alkalmazási területek
  • Lakóépületek: Családi házak, társasházak napelemes rendszerei.
  • Kereskedelmi épületek: Üzletek, irodák, raktárak napelemes rendszerei.
  • Ipari létesítmények: Gyárak, üzemek napelemes rendszerei.
Telepítés és karbantartás
Összefoglalás
Méretek
Mélység
105,0 mm
Magasság
191,0 mm
Szélesség
215,0 mm
Súly
1,7783 kg
Műszaki adatok
HCS megnevezés: Projoy PEFS-EL40H-04-P2
Főbb jellemzők
  • Névleges áram: 40A
  • Névleges áram: 40A
  • Stringek száma: 2
  • Csatlakozók: MC4
  • Védettségi fokozat: IP66