Risen 440W napelem (RSM130-8-440M)
Termék kód: RSM1308440M
https://www.napelem-webshop.hu/web/image/product.template/2737/image_1920?unique=6427392
(0 review)
Not Available For Sale
  • HCS megnevezés
  • Keret színe
  • Napelem keret vastagsága (mm)
  • Pmax(Wp)
  • Teljesítménygarancia (év)
  • Termékgarancia (év)
Ez a kombináció nem létezik.
Termék leírás
Risen 440W mono PERC napelem (RSM130-8-440M) 30 mm-es fekete kerettel.
Méretek
Vastagság
30,0 mm
Hosszúság
1.894,0 mm
Szélesség
1.096,0 mm
Súly
22,5000 kg
Műszaki adatok
HCS megnevezés: Risen RSM130-8-440M (440W)
Keret színe: Fekete
Napelem keret vastagsága (mm): 30
Pmax(Wp): 440
Teljesítménygarancia (év): 25 (84,80%)
Termékgarancia (év): 12