SoliTek napelem 365W HC.120-B-365 (full black, 35mm keret)
Termék kód: ST365hcfb120
https://www.napelem-webshop.hu/web/image/product.template/2624/image_1920?unique=2787e04
(0 review)
Not Available For Sale
  • HCS megnevezés
  • Keret színe
  • Napelem keret vastagsága (mm)
  • Teljesítménygarancia (év)
  • Termékgarancia (év)
  • Napelem cellaszám
  • Pmax(Wp)
Ez a kombináció nem létezik.
Termék leírás
Méretek
Mélység
30,0 mm
Magasság
1.755,0 mm
Szélesség
1.038,0 mm
Súly
20,0000 kg
Műszaki adatok
HCS megnevezés: SoliTek HC.120-B-365 (365W)
Keret színe: Fekete
Napelem keret vastagsága (mm): 35
Teljesítménygarancia (év): 25 (84,80%)